JA-110A - вътрешна автобусна сирена
Вътрешната автобусна сирена JA-110A е предназначена за акустична алармена сигнализация, както и закъснения на пристигане и заминаване и...
Код на продукта: 0101-663 EAN: 8594052537482 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Вътрешната автобусна сирена JA-110A е предназначена за акустична алармена сигнализация, както и закъснения на пристигане и заминаване и активиране на PG изходи в системата за сигурност.
| Тип сирена | на автобуса BUS |
| Тип сирена | пиезоелектрически, 85 dB / m |
| Адресиране на детектора в системата | една позиция |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9 ... 15 V) |
| Текуща консумация | 5 - 30 mA |
| Функция | Проверка на алармата |
| Функция | акустична сигнализация за аларма, закъснение на пристигане и заминаване |
| PGM контрол на изхода | бутонът може да се използва за управление на PGM в системата |
| Дизайн на корицата | пластмасов |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















