JA-102KRY - табло с LTE-LITE / LAN / радио
Основен елемент на системата за сигурност JABLOTRON Mercury. Таблото за защита на семейни домове, офиси и по-малки фирми е с вграден LAN...
Код на продукта: 2309-134 EAN: 8595614128889 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Основен елемент на системата за сигурност JABLOTRON Mercury. Таблото за защита на семейни домове, офиси и по-малки фирми е с вграден LAN комуникатор. Той е оборудван с безжичен модул JA-111R и 1 GB карта с памет за съхранение на данни за събития, предлагане на гласови съобщения, запазване на снимки и др. Доставката включва LTE комуникационен модул JA-194Y-LITE, който позволява глас, SMS или данни комуникация с крайните потребители и центъра P.C.O. Монтажът е възможен само от обучен техник с валиден сертификат. Необходимите настройки и размер на системата се програмират чрез приложението MyCOMPANY. Настройката е интуитивна и много проста дори за начинаещи партньори в сглобяването.
| Тип на устройството | контролен панел на системата за сигурност в капака |
| Макс. брой зони | 31, безжично или автобус |
| Макс. брой потребители | 32 |
| Макс. брой области (секции) | 4 |
| Макс. броя на PGM изходите в системата | 2 |
| Тел. номера за SMS съобщения | 32 |
| Тел. номера за гласови съобщения | 32 |
| Безжично разширение | да, включено в доставката |
| Захранване | 230 V / 50 Hz, максимум 0,28 A, клас на защита II |
| Резервна батерия | 12 V, 2,3 Ah |
| Време за зареждане | максимум 72 часа |
| Макс. консумация на ток от AUX изхода | 1000mA |
| Макс. консумация на ток от AUX изхода | 80/53 mA по време на променлив ток |
| Макс. брой периферни устройства | 31 |
| Памет за събития | приблизително 7 милиона скорошни събития, включително дата и час |
| Дизайн на корицата | пластмаса |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника

















