IR1 - PIR, дънно виждане, обхват 15 m
Двоен инфрачервен пасивен детектор с напълно цифрова обработка на сигнала, малки размери, сферична леща, температурна компенсация,...
Код на продукта: 2007-025 EAN: 8595584653268 Производител: AMC
- Описание
- Запитване за продукт
Двоен инфрачервен пасивен детектор с напълно цифрова обработка на сигнала, малки размери, сферична леща, температурна компенсация, цифров автоматичен брояч на импулси, висока устойчивост на RF смущения.
| Тип детектор | PIR |
| Заобикаляща среда | вътрешни |
| Антимаскиране | Не |
| Сензорна характеристика | вентилатор + долна визия |
| PET имунитет | да |
| ПЕТ имунитет към | 15 кг |
| Обхват | 15 м |
| Монтажна височина | 2 - 2,7 м |
| Покритие | 15 м, 100° |
| Захранване | 9 - 15 V= |
| Мин. текущо теглене | 9,5mA |
| Макс. текущо теглене | 18mA |
| PIR сензор | двойствен |
| Чувствителност | 2 нива |
| Изход за аларма | NC |
| Тампер на капака | да, NC |
| Работна температура | -10 до 40°C |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















