HS4412-8ET-120 - индустриален PoE комутатор, 8x PoE, 4x Gb SFP, MNG L2, DIN, 120W
Мощен индустриален PoE превключвател с уеб управление L2, метален и оптичен гръбнак, 8 x PoE 10/100 Mbps, 4 x SFP връзка нагоре 1000 Mbps, PoE стандарт 3af (15,4...
Код на продукта: 2402-021 EAN: 6923172573902 Производител: DAHUA
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Мощен индустриален PoE превключвател с уеб управление L2, метален и оптичен гръбнак, 8 x PoE 10/100 Mbps, 4 x SFP връзка нагоре 1000 Mbps, PoE стандарт 3af (15,4 W), 3at (30 W), Hi-PoE (60 W) , 3bt Hi-PoE (90 W), общият бюджет е 120 W, защита от пренапрежение, десктоп и DIN-Rail дизайн, захранване от външен адаптер 48-57 VDC (включен в пакета).
Функцията PoE Watchdog ви позволява автоматично да откриете състоянието на порта и да рестартирате захранването, за да възстановите връзката на некомуникиращата камера.
Интелигентното PoE извършва контрол на консумацията на енергия в реално време, за да осигури приоритет на мощността за критичните портове по време на повреди, причинени от промени в консумацията на енергия. Функцията може да се адаптира към колебанията на мощността.
Функцията за 8-пиново захранване на Assignment PoE поддържа 8-пиново захранване (PoE на пинове: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)) през всички кабели едновременно. Подобрява се съвместимостта с IPC камери, увеличава се възможността за натоварване и се намалява неизправността при повреда на кабела.
Функцията Long Distance ви позволява да предавате данни и мощност с намалена скорост от 10 Mbps до разстояние от 250 m.
Функцията PoE Watchdog ви позволява автоматично да откриете състоянието на порта и да рестартирате захранването, за да възстановите връзката на некомуникиращата камера.
Интелигентното PoE извършва контрол на консумацията на енергия в реално време, за да осигури приоритет на мощността за критичните портове по време на повреди, причинени от промени в консумацията на енергия. Функцията може да се адаптира към колебанията на мощността.
Функцията за 8-пиново захранване на Assignment PoE поддържа 8-пиново захранване (PoE на пинове: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)) през всички кабели едновременно. Подобрява се съвместимостта с IPC камери, увеличава се възможността за натоварване и се намалява неизправността при повреда на кабела.
Функцията Long Distance ви позволява да предавате данни и мощност с намалена скорост от 10 Mbps до разстояние от 250 m.
| Тип устройство | PoE превключвател |
| Описание на пристанищата | 8 x PoE 10/100 Mbps, 4 x 1000 Mbps SFP връзка нагоре |
| Общ брой портове | 12 |
| Брой PoE портове | 8 |
| тип PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| тип PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| тип PoE | 60W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| тип PoE | 90W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Обща мощност на PoE изхода | 120 W |
| Скорост на предаване | 100 Mb/s + 1 Gb/s |
| Капацитет на паметта | превключване 9,6 Gbps |
| Оптичен гръбнак | да |
| Управление | да |
| Защита от пренапрежение | Защита от осветление Въздушен разряд: 8 kV Контактен разряд: 6 kV ESD Защита Общ режим: 4 kV Диференциален режим: 2 kV |
| Захранване | 240 VAC/48-57 VDC (компонентен източник) |
| Начин на сглобяване | рафт/DIN |
| Материал | метален капак |
| Цвят | черен |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















