HS3220-16GT-190 - индустриален PoE комутатор 20/16, 16x Gb PoE/2x Gb RJ45/SFP Combo, 190W
Мощен индустриален PoE превключвател с метален и оптичен гръбнак, 16 x PoE 10/100/1000 Mbps, 2 x RJ45 връзка 10/100/1000 Mbps, 2 x SFP връзка 1000 Mbps Combo, стандарт 3af,...
Код на продукта: 2401-083 EAN: 6923172573865 Производител: DAHUA
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Мощен индустриален PoE превключвател с метален и оптичен гръбнак, 16 x PoE 10/100/1000 Mbps, 2 x RJ45 връзка 10/100/1000 Mbps, 2 x SFP връзка 1000 Mbps Combo, стандарт 3af, 3at, Hi-PoE, 3bt, общият бюджет е 190 W, защита от пренапрежение, десктоп и DIN-Rail дизайн, захранване от външен адаптер 48-57 VDC (включен в пакета).
Функцията PoE Watchdog ви позволява автоматично да откриете състоянието на порта и да рестартирате захранването, за да възстановите връзката на некомуникиращата камера.
Интелигентното PoE извършва контрол на консумацията на енергия в реално време, за да осигури приоритет на мощността за критичните портове по време на повреди, причинени от промени в консумацията на енергия. Функцията може да се адаптира към колебанията на мощността.
Функцията за захранване с 8-пиново назначение PoE поддържа 8-пиново захранване (PoE на пинове: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)) през всички кабели едновременно. Подобрена е съвместимостта с IPC камери, увеличена е възможността за натоварване и е намалена неизправността при повреда на кабела.
Функцията Long Distance ви позволява да предавате данни и мощност с намалена скорост от 10 Mbps до разстояние от 250 m.
Функцията PoE Watchdog ви позволява автоматично да откриете състоянието на порта и да рестартирате захранването, за да възстановите връзката на некомуникиращата камера.
Интелигентното PoE извършва контрол на консумацията на енергия в реално време, за да осигури приоритет на мощността за критичните портове по време на повреди, причинени от промени в консумацията на енергия. Функцията може да се адаптира към колебанията на мощността.
Функцията за захранване с 8-пиново назначение PoE поддържа 8-пиново захранване (PoE на пинове: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)) през всички кабели едновременно. Подобрена е съвместимостта с IPC камери, увеличена е възможността за натоварване и е намалена неизправността при повреда на кабела.
Функцията Long Distance ви позволява да предавате данни и мощност с намалена скорост от 10 Mbps до разстояние от 250 m.
| Тип устройство | PoE превключвател |
| Описание на пристанищата | 16 x PoE 10/100/1000 Mbps, 2 x RJ45 връзка нагоре 10/100/1000 Mbps, 2 x SFP връзка нагоре 1000 Mbps Combo |
| Общ брой портове | 20 |
| Брой PoE портове | 16 |
| тип PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| тип PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| тип PoE | 60W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| тип PoE | 90W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Обща мощност на PoE изхода | 190 W |
| Скорост на предаване | 1 Gb/s |
| Капацитет на паметта | превключване 40 Gbps |
| Оптичен гръбнак | да |
| Защита от пренапрежение | Въздушен разряд: 8 kV Контактен разряд: 6 kV, общ режим: 4 kV Диференциален режим: 2 kV |
| Захранване | от външен адаптер 48-57 VDC (включен в пакета) |
| Начин на сглобяване | настолни и DIN-Rail версии |
| Материал | метален капак |
| Цвят | черен |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















