Хигрометър Wöhler HF 300
Хигрометър HF 300 Влагомерът Wöhler HF 300 е специален инструмент, използван за определяне съдържанието на влага в дървото. Измерването с този...
Код на продукта: 7180 Производител: Wöhler Bohemia
- Описание
- Запитване за продукт
Хигрометър HF 300
Влагомерът Wöhler HF 300 е специален инструмент, използван за определяне съдържанието на влага в дървото. Измерването с този уред е много лесно. Накрайниците могат да се вкарват до 5 мм в дървото (в зависимост от вида дърво).
Технически данни
| Обща информация: | |
| Диапазон на измерване: | 5 - 40% влажност на дървото |
| Отличие: | 1% |
| Точност на измерване при 23°C и тип дървесина - ела: | 2% влажност на дървото при 10 - 35% влажност |
| Захранване: | 9V батерия |
| Околна температура: | 5°C до 40°C |
| Относителна влажност на околната среда: | 0 до 70% отн. влажност |
| Дължина на шипа: | 12 мм |
| Размери: | 129 x 63 x 32 мм |
| Тегло: | 116g (включително батерия) |
Обхват на доставка
- Устройство HF 300
- 9V батерия
- защитен калъф
- 2 бр резервни накрайници
Диференциален термометър DT 22
74,04 €
Диференциален термометър DT 310
158,30 €

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















