GUARD-AV - бял - външен 2 x двоен PIR + MW
Външен/вътрешен детектор с 2 x двоен PIR + MW и устойчивост на животни. Откриване както от PIR, така и от MW сензорите е необходимо, за да се...
Код на продукта: 0903-003 EAN: 8595584609326 Производител: MAXIMUM
- Описание
- Запитване за продукт
Външен/вътрешен детектор с 2 x двоен PIR + MW и устойчивост на животни. Откриване както от PIR, така и от MW сензорите е необходимо, за да се включи аларма. По този начин се осигурява висока устойчивост на фалшиви аларми, като се поддържа достатъчна чувствителност. PIR сензорът и MW частта имат отделно регулируема чувствителност.
| Тип детектор | 2x двоен PIR + MW |
| Аларма | PIR едновременно с MW |
| Антимаскиране | Не |
| Чувствителност | PIR и MW чувствителност поотделно |
| Захранване | 10 - 16 V = |
| Текуща консумация | 24 mA |
| Височина на монтаж | 1,8 - 2,2 м |
| Обхват | 12 m, 110 ° |
| Изход за аларма | NC, 24 VDC, 100 mA |
| Изход за подправяне | NC, 24 VDC, 100 mA |
| Скорост на откриване | 0,1 до 5 m/s |
| Имунитет към животни | да |
| Оптична индикация | LED |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника
















