GSM насочена антена - (SMA-m)
Насочена антена с 6 елемента и усилване 12 dB. Позволява значително подобряване на GSM сигнала при неблагоприятни условия. Насочеността на...
Код на продукта: 0911-001 EAN: 8595584613101 Производител:
- Описание
- Запитване за продукт
Насочена антена с 6 елемента и усилване 12 dB. Позволява значително подобряване на GSM сигнала при неблагоприятни условия. Насочеността на антената може да се използва и за селективен избор на преобразувател от избрания оператор.
| Тип антена | насочен |
| Поляризация | вертикална |
| Работна честота | 900 MHz / 1800 MHz |
| печалба | 12 dB |
| Тип кабел | RG58 |
| импеданс | 50 ома |
| Дължина на захранващия кабел | 500 см |
| съединител | SMA-m |
| Монтажен материал | да, част от доставката |
| Строителство | на стълб, мачта |
| Екзекуция | метал, пластмаса |
GSM магнитна антена 5 - (SMA-m)
17,82 €
GSM винтова антена - (SMA-m)
29,06 €

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















