FP51SAB - RFID четец модул с Bluetooth смарт аксесоари, Албуми
Модул за четене на RFID чипове 125kHz с bluetooth интерфейс. С Bluetooth е възможно да се осигури достъп до сградата чрез приложението Farfisa Smart Access,...
Код на продукта: 2203-024 EAN: 8015934011093 Производител: FARFISA
- Описание
- Запитване за продукт
Модул за четене на RFID чипове 125kHz с bluetooth интерфейс. С Bluetooth е възможно да се осигури достъп до сградата чрез приложението Farfisa Smart Access, както и да се управляват потребители и да се конфигурира цялата домофонна и видеофонна система с помощта на системата Farfisa DUO. Четецът е предназначен за употреба на открито и закрито. Вграден/повърхностен монтаж според избрания аксесоар. Упълномощаване на потребителя чрез прикачване на идентификационен номер на картата. Четецът има изходно NO/NC реле с товароносимост от max 24V (AC/DC)/2A. Модулът може да се използва като автономен четец на карти с едно реле, или може да се комбинира с управляващите A/V модули на входната станция ALBA CA2124AB или CV2134AB. Капацитетът на паметта на четеца е до 500 карти/чипа и 2000 потребители чрез Bluetooth
| Тип модул | RFID и bluetooth четец |
| Обхват на четене | RFID: 3 - 6 см + Bluetooth според настройките |
| Упълномощаване | Лична карта, ключодържател |
| Програмиране | Приложения + Bluetooth |
| карта | EM 125 kHz стандарт |
| Брой потребители | RFID max 500, Bluetooth max 2000 |
| Инсталационен код | да, 1 |
| Захранване | 12 - 24 V AC / DC |
| Текуща консумация | макс.70 mA с активен BT |
| Изходен сигнал от четеца | 1x NC/NO реле |
| Макс. натоварване на изходното реле | 24 V / 2 A |
| Време за активиране на релето | 1 - 99 сек. |
| Бутон за излизане | да |
| Оптична сигнализация | Червени/зелени светодиоди |
| Аудио сигнализация | да, пиезо елемент |
| Екзекуция | пластмасов |
| Цвят | сиво |
FC52PL - автономна кодова клавиатура
118,52 €
FP2000 - RFID четец модул за Solvo
142,47 €

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















