FOMEI 20-60x60 LEADER (A), Обзор
Моделът Fomei 20-60x60 Leader SMC е телескоп ZOOM с едно око, пълен със сух азот и твърдо тяло. Благодарение на това оборудване, той е водоустойчив ,...
Код на продукта: OY2721 EAN: 8590385727217 Производител: FOMEI
- Описание
- Запитване за продукт
Моделът Fomei 20-60x60 Leader SMC е телескоп ZOOM с едно око, пълен със сух азот и твърдо тяло. Благодарение на това оборудване, той е водоустойчив , прахоустойчив и устойчив на вътрешна оросяване.
Гумираното тяло е защитено с калъф, който е част от доставката и може да се монтира на телескопа по време на наблюдение. Изцяло стъклена оптика , SMC антирефлексни лещи и призма BaK4 гарантират качествени изображения, когато се гледат на дълги разстояния, дори при условия на лошо осветление.
Корпусът на телескопа е снабден с единична резба за статив и може да се монтира на стандартен фото/видео статив. Като допълнителен аксесоар може да бъде закупен фотоадаптер за SLR фотоапарати Canon, Nikon или Sony. Външният диаметър на окуляра / гумения окуляр е 43,0 мм.
Налични адаптери за снимки/камери :
OY9009 .. FOMEI адаптер за SONY DSLR за SpottingScope Leader
OY9010 .. FOMEI адаптер за Canon DSLR за SpottingScope Leader
OY9011 .. FOMEI адаптер за Nikon DSLR за SpottingScope Leader
Не е включен статив.
| Уголемяване | 20 - 60x |
| Диаметър на лещата | 60 мм |
| Ъгъл на гледане | 2,1 - 1,0° |
| Зрително поле на 1000 m | 37,0 - 16,0 м |
| Минимално разстояние на фокусиране | 5,0-5,5 м |
| Относителна осветеност | 9,0 - 1,0 |
| Оптичен изход | 3,0-1,0 мм |
| Стъкло призма | BaK4 |
| Регулиране на обектива | SMC |
| Диоптрична корекция | -dpt |
| Конец за статив | да |
| широчина | 155 мм |
| Дължина | 335 мм |
| маса | 990гр |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника



















