FOMEI 15-45x60 Обзор FMC
Spoting Scope ZOOM Classic - гумиран бинокъл за наблюдение, подходящ за наблюдение на обекти в природата, особено от статични местообитания, като...
Код на продукта: OY1532 EAN: 8590385715320 Производител: FOMEI
- Описание
- Запитване за продукт
Spoting Scope ZOOM Classic - гумиран бинокъл за наблюдение, подходящ за наблюдение на обекти в природата, особено от статични местообитания, като седящи места и амвони. Подходяща и за наблюдение на спортно стрелбище или като аксесоар за фотолов или орнитология. Финото фокусиране осигурява рязко изображение при всяка настройка на окуляра.
Предлага се с калъф и мини статив. Корпусът е снабден с универсална 1/4" резба за винт за статив.
| Уголемяване | 15-45 |
| Диаметър на лещата | 60 мм |
| Ъгъл на гледане | 2,2 - 1,1° |
| Зрително поле на 1000 m | 38-19м |
| Минимално разстояние на фокусиране | 6,0-6,5 м |
| Относителна осветеност | 16-1.8 |
| Оптичен изход | 4-1,3 мм |
| Стъкло призма | BK7 |
| Регулиране на обектива | FMC |
| Конец за статив | да |
| широчина | 165 мм |
| Дължина | 330 мм |
| маса | 870гр |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника

















